NM Langdistanse Junior

Haltdalen IL,OK Fjell,Ålen IL. Haltdalen Stadion

11.09.09

Resultatliste per klasse

H17-18 Langdistanse |  M - International Junior |  H19-20 Langdistanse |  D17-18 Langdistanse |  D19-20 Langdistanse | 

Resultatliste H17-18 LangdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Indgaard,Jo Forseth Frol IL 51:41 + 00:00
2Westergård,Håkon Varegg Fleridrett 57:07 + 05:26
3Saue,Morten Tyrving, IL 57:26 + 05:45
4Kinneberg,Eskil Raumar OL 57:47 + 06:06
5Skogstad,Yngve Mo OK 58:24 + 06:43
6Osmoen,Peder Aukrust Nord-Østerdal OK 59:01 + 07:20
7Ravnan,Sigurd Toten-Troll, OL 59:26 + 07:45
8Mathisen,Hans Petter Porsgrunn OL 59:52 + 08:11
8Lundanes,Ivar Frol IL 59:52 + 08:11
10Solheim,Lasse Varegg Fleridrett 1:02:10 + 10:29
11Olafsen,Simen Freidig, SPK 1:03:08 + 11:27
12Stenerud,Kristian Tønsberg og omegn, OL 1:03:33 + 11:52
13Lyngen,Carl Petter Frol IL 1:04:10 + 12:29
14Steinsland,Gjermund Øvrebø/Vindbjart Orientering 1:05:03 + 13:22
15Olsen,Mathias Nalum Larvik OK 1:05:14 + 13:33
16Bjørgul,Petter Næss Halden SK 1:05:22 + 13:41
17Nordbrøden,Mats Halden SK 1:06:08 + 14:27
18Osmoen,Jon Aukrust Nord-Østerdal OK 1:06:42 + 15:01
19Hallén,Martin Nydalens SK 1:07:07 + 15:26
20Sæther,Sindre Freidig, SPK 1:07:34 + 15:53
21Godager,Sindre Gjø-Vard OL 1:07:36 + 15:55
22Lillevold,Mathias Kolbotn & Skimt OL 1:07:37 + 15:56
23Berlin,Axel Johan Eiker OL 1:08:26 + 16:45
24Ølstad,Vegard Gjø-Vard OL 1:08:34 + 16:53
25Schei,Lars Even Kolbotn & Skimt OL 1:09:19 + 17:38
26Ristesund,Eirik Werner Konnerud IL 1:09:38 + 17:57
27Johnsen,Vegard Blomseth Ås-UMB Orientering 1:09:39 + 17:58
28Skogstad,Per Harald Gaula, OL 1:10:09 + 18:28
29Vister,Martin Indre Østfold OK 1:10:13 + 18:32
30Nydal,Erlend Moian Lillomarka OL 1:10:14 + 18:33
31Sandvold,Sverre Turter Nydalens SK 1:11:04 + 19:23
32Torkildsen,Håkon Lund Tynset IF 1:11:07 + 19:26
33Oliversen,Daniel Skauge Trøsken IL 1:11:12 + 19:31
34Owren,Lars Freidig, SPK 1:11:33 + 19:52
35Ødegård,Martin Tønsberg og omegn, OL 1:11:35 + 19:54
36Engebakken,Per Anders Urseth Nord-Østerdal OK 1:12:10 + 20:29
37Omdal,Fredrik Ganddal IL 1:12:11 + 20:30
38Bakken,Brynjar Larssen Lillehammer OK 1:12:16 + 20:35
39Fornes,Mads Nonstad Wing OK 1:12:23 + 20:42
40Aamodt,Simen Sandnes IL 1:12:32 + 20:51
41Steinsvik,Fredrik Tønsberg og omegn, OL 1:12:33 + 20:52
42Sævig,Endre Løten OL 1:12:50 + 21:09
43Solstad,Torkil Eide Tyrving, IL 1:13:21 + 21:40
44Skogstad,Tor Håkon Gaula, OL 1:13:24 + 21:43
45Martinsen,Einar Marius Hjellest Vikebygd IL 1:13:43 + 22:02
46Fiskum,Gunnar Tyrving, IL 1:13:58 + 22:17
47Aashamar,Ola Bakke Flosta IL 1:14:45 + 23:04
48Bråten,Martin Flosta IL 1:16:02 + 24:21
49Gullord,Eskil Sande Gjø-Vard OL 1:16:04 + 24:23
50Danielsen,Fredrik Tyrving, IL 1:16:40 + 24:59
51Frøshaug,Sven Sondre Indre Østfold OK 1:17:27 + 25:46
52Polden,Andreas Grøteide Stord IL 1:17:30 + 25:49
53Jelstad,Eirik S. Modum OL 1:19:05 + 27:24
54Vangstad,Andreas Kristiansand OK 1:19:19 + 27:38
55Liahagen,Lars Eiker OL 1:19:46 + 28:05
56Hellen,Sondre Viking, TIF 1:20:26 + 28:45
57Gussiås,Håkon Støen Molde og Omegn IF 1:20:28 + 28:47
58Oskarsson,Nicholas Alexander Konnerud IL 1:21:29 + 29:48
59Often,Per Melander Tynset IF 1:21:45 + 30:04
60Erichsen,Petter Marki Kristiansand OK 1:22:05 + 30:24
61Utby,Haakon Hamar OK 1:22:19 + 30:38
62Bergset,Isak Veten, IL 1:23:19 + 31:38
63Lindseth,Eivind Myklebust Konnerud IL 1:25:21 + 33:40
64Syrrist,Guttorm Strande Ringerike OL 1:25:28 + 33:47
65Friestad,Kjetil Kristiansand OK 1:25:32 + 33:51
66Haugerud,Simen Indre Østfold OK 1:26:36 + 34:55
67Damm,Martin Viking, TIF 1:29:33 + 37:52
68Horvli,Halvor Konnerud IL 1:31:50 + 40:09
69Bjertnes,Terje Faugstad Konnerud IL 1:34:24 + 42:43
70Skjeseth,Gjermund Ruud Hamar OK 1:37:00 + 45:19
71Hals,Martin Eiker OL 1:42:34 + 50:53
72Haugen,Espen Kolbotn & Skimt OL 1:47:28 + 55:47
73Bendiktsen,Andreas Konnerud IL 1:52:41 +1:01:00
74Bergman,Henrik Konnerud IL 2:09:00 +1:17:19
DSQGilde,Magnus Overvik Freidig, SPK
DSQLindhaugen,Sindre Halden SK
DNSHultgreen,Ola Ringerike OL
DNSÅsheim,Anders Bjørånesset Konnerud IL
DNSGabrielsen,Sjur Obrestad Vaulen OK
DNSJahren,Brage Ekroll Raumar OL
Resultatliste M - International JuniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arbter,Simon Lillomarka OL 1:10:35 + 00:00
Resultatliste H19-20 LangdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjugan,Mathias Wing OK 1:14:20 + 00:00
2Bråten,Vetle Ruud Raumar OL 1:16:29 + 02:09
3Weltzien,Espen Hultgreen Tyrving, IL 1:16:41 + 02:21
4Juveli,Jonas Lillomarka OL 1:16:45 + 02:25
5Bakke,Morten Urdal Kongsberg OL 1:18:31 + 04:11
6Steiwer,Gaute Hallan Lillomarka OL 1:18:42 + 04:22
7Edstrøm,Jan Andreas Lillomarka OL 1:20:13 + 05:53
8Hallén,Stian Nydalens SK 1:20:46 + 06:26
9Holberg,Stig Rune Skøynar, OK 1:20:49 + 06:29
10Westergård,Morten Halden SK 1:21:17 + 06:57
11Hovind,Eirik Kamstrup Raumar OL 1:23:23 + 09:03
12Årstad,Thomas Natvig NTNUI 1:23:31 + 09:11
13Skårholen,Even Løten OL 1:24:15 + 09:55
14Skaare,Rasmus Korvald Lillomarka OL 1:26:06 + 11:46
15Danielsen,Vegard Kristiansand OK 1:26:21 + 12:01
16Okkenhaug,Kjetil Verdal OK 1:26:32 + 12:12
17Magerøy,Andreas Frol IL 1:26:40 + 12:20
18Skarpsno,Eivind Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:30:05 + 15:45
19Benjaminsen,Mathias Lillomarka OL 1:30:24 + 16:04
20Indgaard,Ulf Forseth Frol IL 1:30:33 + 16:13
21Kvakland,Jostein Wing OK 1:31:02 + 16:42
22Resser,Audun Kongsberg OL 1:31:23 + 17:03
23Haverstad,Eirik Jansson Lierbygda OL 1:31:35 + 17:15
24Skogstad,Ole Hartvik Gaula, OL 1:31:49 + 17:29
25Hynne,Sigurd Skøynar, OK 1:34:08 + 19:48
26Nafstad,Sjur Messel Raumar OL 1:34:10 + 19:50
27Johannessen,Eirik Holth NTNUI 1:35:56 + 21:36
28Stormoen,Håvar Birkeland Birkenes IL 1:36:05 + 21:45
29Sivertsen,Jon Verdal OK 1:37:21 + 23:01
30Andersen,Bård Hauan Halden SK 1:39:30 + 25:10
31Nordbrøden,Hallvard Haugen Halden SK 1:39:46 + 25:26
32Luchsinger,Harri Simon Kongsberg OL 1:42:01 + 27:41
33Grønvold,Christian Lillomarka OL 1:44:22 + 30:02
34Gjelsten,Ståle NTNUI 1:45:26 + 31:06
35Løland,Glenn Tore Sauda OK 1:45:55 + 31:35
36Bergesen,Morten Weber Kongsberg OL 1:46:14 + 31:54
37Oliversen,Magnus Trøsken IL 1:47:23 + 33:03
38Øie,Marius Løten OL 1:53:57 + 39:37
39Aas,Henrik Svaland Birkenes IL 1:55:51 + 41:31
40Valestrand,Kasper Varegg Fleridrett 1:59:24 + 45:04
41Berget,Håvard NTNUI 2:05:02 + 50:42
42Grøndalen,Lars Hamar OK 3:03:50 +1:49:30
DNFGotaas,Mathias Myrling Kongsberg OL
DNFNielsen,Halvor Eid NTNUI
DNFAas,Ørjan Svaland Birkenes IL
DNSRosenberg,Fredrik Hilding Lillomarka OL
DNSBredesen,Anders Opsahl Fossum IF
DNSValen,Knut Varegg Fleridrett
DNSHolberg,Gisle Skøynar, OK
DNSGottfridsson,David Lillomarka OL
DNSEnger,Øyvind Kongsberg OL
DNSNørbech,Torgeir Tyrving, IL
DNSRuttenborg,Vegard Løten OL
Resultatliste D17-18 LangdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhre,Ingjerd Kongsberg OL 57:10 + 00:00
2Haare,Therese Konnerud IL 58:29 + 01:19
3Haverstad,Maren Jansson Konnerud IL 59:25 + 02:15
4Maurset,Silje Uhlen Ås-UMB Orientering 1:00:34 + 03:24
5Baklid,Anette Konnerud IL 1:01:11 + 04:01
6Fjeldheim,Annette Isabelle Konnerud IL 1:02:31 + 05:21
7Rognstad,Audhild Bakken Lillehammer OK 1:03:14 + 06:04
8Baklid,Synne Konnerud IL 1:06:14 + 09:04
9Huber,Marion Rønning Løten OL 1:08:14 + 11:04
10Bjørgum,Anneke Kristiansand OK 1:09:01 + 11:51
11Narum,Marte Vallset/Stange, OL 1:09:23 + 12:13
12Wennemo,Oda Raumar OL 1:09:36 + 12:26
13Johansen,Ingvild Maalen Ås-UMB Orientering 1:11:39 + 14:29
14Godal,Mari Skoglund Lillomarka OL 1:12:38 + 15:28
15Drage,Eline Kongsberg OL 1:13:22 + 16:12
16Moth,Fredrikke Nohr Halden SK 1:16:34 + 19:24
17Engseth,Marianne Tyrving, IL 1:17:34 + 20:24
18Birkenes,Torunn Kristiansand OK 1:18:29 + 21:19
19Breen,Trine Raumar OL 1:18:31 + 21:21
20Sirum,Inga Frol IL 1:18:36 + 21:26
21Håversen,Marie Hammer Østmarka OK 1:19:46 + 22:36
22Hem,Elin-Kristin Sandefjord OK 1:19:55 + 22:45
23Skoglund,Marit Rønning Byåsen IL 1:20:31 + 23:21
24Halland,Gunnhild Rogne Varegg Fleridrett 1:20:41 + 23:31
25Westin,Kjersti Porsgrunn OL 1:21:43 + 24:33
26Gjesdal,Linn Kristine Varegg Fleridrett 1:21:45 + 24:35
27Waage,Kristin Gjø-Vard OL 1:21:49 + 24:39
28Vonen,Maria Njølstad Varegg Fleridrett 1:22:02 + 24:52
29Kanstad,Mali Gederaas Wing OK 1:22:05 + 24:55
30Stenersen,Line Hovdenak Nidarøst, OK 1:23:31 + 26:21
31Kolstad,Guro Indre Østfold OK 1:23:38 + 26:28
32Blandkjenn,Solveig Kristiansand OK 1:24:17 + 27:07
33Urseth,Oda Vingelen IL 1:25:35 + 28:25
34Tollehaug,Nina Jeanette Eiker OL 1:26:03 + 28:53
34Alexandersen,Guro Fredrikstad SK 1:26:03 + 28:53
36Øygard,Unni Løten OL 1:29:00 + 31:50
37Søgård,Anne Line Teigen Kongsberg OL 1:29:02 + 31:52
38Knutsen,Maja Porsgrunn OL 1:29:05 + 31:55
39Byom-Nilssen,Ida Kolbotn & Skimt OL 1:29:56 + 32:46
40Hovind,Turid Kamstrup Raumar OL 1:31:09 + 33:59
41Kleiven,Guro Heimstad Ringerike OL 1:31:12 + 34:02
42Løvås,Marianne Nidarøst, OK 1:32:29 + 35:19
43Ødegård,Jorid Trøsken IL 1:34:08 + 36:58
44Dalberg,Stine Haga Raumar OL 1:34:39 + 37:29
45Helgesen,Solfrid Sandefjord OK 1:35:32 + 38:22
46Hovi,Ida Mari Borge Skien OK 1:35:41 + 38:31
47Lund-Johansen,Ragnhild Varegg Fleridrett 1:38:03 + 40:53
48Haugen,Eirin Eiker OL 1:40:31 + 43:21
49Kihle,Hanne Disch Ringerike OL 1:40:45 + 43:35
50Smedberg,Lise Eiker OL 1:41:07 + 43:57
51Aldar,Henriette Trøsken IL 1:45:07 + 47:57
52Moe,Kristin Klæbu IL 1:47:01 + 49:51
53Rogstad,Katharina Kongsberg OL 1:56:22 + 59:12
DNFJørgensen,Rannveig Namsos OK
DSQJørandli,Belinda Østvik Gjø-Vard OL
DNSSkjeltorp,Trine Mathea Fredrikstad SK
DNSBjørgul,Ane Sofie Næss Halden SK
DNSRemme,Mina Otilie Porsgrunn OL
DNSArnesen,Julie Byåsen IL
DNSBøyum,Siv Lillomarka OL
DNSGullord,Kjersti Gjø-Vard OL
DNSMatberg,Runa Green Frol IL
DNSØdegaard,Reidun Persdatter Lillomarka OL
DNSHansen,Maren Mohagen Konnerud IL
DNSFjeldbo,Kristine Sandefjord OK
Resultatliste D19-20 LangdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nydal,Britt Ingunn Lillomarka OL 1:09:19 + 00:00
2Sund,Gøril Rønning Frol IL 1:10:34 + 01:15
3Vilberg,Siri Lillomarka OL 1:10:44 + 01:25
4Tiltnes,Ida Arnesen Tyrving, IL 1:11:52 + 02:33
5Hokholt,Linn Kolbotn & Skimt OL 1:12:02 + 02:43
6Helgerud,Mari Jellum Kongsberg OL 1:12:39 + 03:20
7Voll,Lisbeth Haugesund IL 1:16:55 + 07:36
8Skjerve,Elen Katrine Frol IL 1:16:56 + 07:37
9Bagstevold,Lise Østlid Kongsberg OL 1:17:04 + 07:45
10Nummedal,Agnete Lillomarka OL 1:18:41 + 09:22
11Profors,Sara NTNUI 1:18:48 + 09:29
12Bjørhei,Ingvild Kolbotn & Skimt OL 1:22:55 + 13:36
13Lund-Johansen,Helene Varegg Fleridrett 1:24:59 + 15:40
14Åstebøl,Martine Lillomarka OL 1:28:15 + 18:56
15Kasin,Christina Kongsberg OL 1:29:51 + 20:32
16Selvig,Siri Nydalens SK 1:30:16 + 20:57
17Asprusten,Marie Sandefjord OK 1:34:08 + 24:49
18Remme,Astri Marie Porsgrunn OL 1:34:49 + 25:30
19Johansen,Margrethe Gunnberg Sørreisa OL 1:35:33 + 26:14
20Hermansen,Tonje Indre Østfold OK 1:41:11 + 31:52
21Tangen,Ida Nydalens SK 1:41:45 + 32:26
22Tollehaug,Inger Anita Eiker OL 1:42:58 + 33:39
23Flågan,Maiken Somby Kongsberg OL 1:45:11 + 35:52
24Thoresen,Ida Katrine Børstad Sarpsborg OL 1:50:56 + 41:37
25Hovi,Silje Borge Skien OK 1:52:17 + 42:58
26Dæhli,Marianne Løten OL 1:52:43 + 43:24
27Arntzen,Mariell Gneist, IL 1:59:47 + 50:28
28Skjerve,Randi Johanne Frol IL 2:01:00 + 51:41
DNSBerteig,Julie Strømman Fossum IF

Hjemmeside:Haltdalen IL,OK Fjell,Ålen IL

11.09.09 16:01:07 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: ÅLEN IL